İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanaliz Tartışmaları

"Düşler Düşlemler" konu başlıklı Psikanaliz Tartışmaları, Psikanalizin Türkiye'de kurumsallaşma adımlarının atılışının 25. yılında 5 Ekim 2019 Cumartesi günü, 17:00-20:00 saatlerinde, Cezayir Toplantı Salonu'nda gerçekleşecektir.

Psike İstanbul "Component Society" statüsünü elde etti.

Yaklaşık 16 yıl yıl önce başlamış uzun ve zahmetli ancak aynı oranda hevesli ve heyecanlı bir sürecin ilk büyük hedefine ulaşmış olmanın sevinci ve gururu içinde olduğumuzu meslektaşlarımız ve psikanalize ilgi duyan herkesle paylaşmak istiyoruz.

Sinema Akşamları - Toplu Bakış

Tartışmalardan aklımızda kalanları irdelemek, belki söyleyemediklerimizi söylemek ve yeni dönemin temasını yine hep birlikte belirlemek üzere bu yılki tartışmacıların katılımıyla bir 'Toplu Bakış' oturumu düzenliyoruz. 5 Temmuz Cuma akşamı sizleri de aramızda görmek isteriz.

Sinema Akşamları - Elveda Lenin

“Ütopyadan Distopyaya” temasıyla ele alacağımız dokuzuncu film, yönetmenliğini Wolfgang Becker'in yaptığı Elveda Lenin! (2003).

Sinema Akşamları - Düşler

“Ütopyadan Distopyaya” temasıyla ele alacağımız sekizinci film, yönetmenliğini Akira Kurosawa'nın yaptığı Düşler (1990).

[başa][önceki]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.