İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalist Bella Habip'in Seminer Metni: Karantina Ortamında Psikanalistin Pratiği

Psikanalist Bella Habip'in “Çevrimiçi Mini Konferanslar” programı dâhilinde 26 Nisan 2020 tarihinde Psike İstanbul dernek üye ve adaylarına verilen konferansında sunduğu, Karantina Ortamında Psikanalistin Pratiği başlıklı seminer metnine ulaşmak için tıklayınız.

Psikanalistlerle Çocuk ve Ergen Söyleşileri

Psikanalistlerle Çocuk ve Ergen Söyleşileri  
26 Nisan 2020 Pazar 18.00

Küresel Salgınla Başkalaşan Mekân Algımız
Konuşmacılar: Tijen Demirörs, Nilüfer Erdem
Moderatör: Sezai Halifeoğlu

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, büyük ilgi gören söyleşi dizisi “Psikanalistlerle Çocuk ve Ergen Söyleşileri”ne online olarak devam ediyor. İnternet üzerinden canlı olarak düzenlenecek bu ilk söyleşide, Tijen Demirörs ve Nilüfer Erdem, küresel salgın ortamının ruhsal dünya üzerindeki etkileri ve başkalaşan mekân kavramı ele alacak. 

Covid-19 Salgınına Dair

Covid-19 salgınının tüm dünya ve ülkemizde yarattığı koşulları deneyimliyor ve insanlığın bu felaketin zorluklarını kısa sürede aşmasını diliyoruz. Bir eğitim kurumu ve meslek örgütü olarak, hem kurum hem de bireysel (üyelerimiz olan psikanalistler ve adaylar) düzeyde çeşitli destek çalışmaları içindeyiz.

Etkinlik İptali: Psikanaliz: Bir Düşünce Bir Usta - Ronald D. Fairbairn, Steven H. Cooper

22 Mart 2020 tarihinde düzenleyeceğimizi duyurduğumuz Bir Düşünce Bir Usta etkinliğimizi son dönemde yaşanan Corona virüsü salgınının yarattığı ulaşım ve sağlık kaygıları sebebiyle başka bir tarihte yapabilmek umudu ve arzusu ile erteledik. Kayıt yaptıran katılımcılarımıza ödemeleri iade edilecektir. İlginize teşekkürler Psike İstanbul

Psikanaltik Bakışlar Sempozyumu - 13

Psike İstanbul'un BÜPAM ile 7-8 Aralık tarihinde ortaklaşa düzenlediği ve teması ''Yıkıcılık ve Ölüm Dürtüsü'' olan Psikanalitik Bakışlar - 13 Sempozyumu

[başa][önceki]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.