İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Etkinlik İptali: Psikanaliz: Bir Düşünce Bir Usta - Ronald D. Fairbairn, Steven H. Cooper

22 Mart 2020 tarihinde düzenleyeceğimizi duyurduğumuz Bir Düşünce Bir Usta etkinliğimizi son dönemde yaşanan Corona virüsü salgınının yarattığı ulaşım ve sağlık kaygıları sebebiyle başka bir tarihte yapabilmek umudu ve arzusu ile erteledik. Kayıt yaptıran katılımcılarımıza ödemeleri iade edilecektir. İlginize teşekkürler Psike İstanbul

Psikanaltik Bakışlar Sempozyumu - 13

Psike İstanbul'un BÜPAM ile 7-8 Aralık tarihinde ortaklaşa düzenlediği ve teması ''Yıkıcılık ve Ölüm Dürtüsü'' olan Psikanalitik Bakışlar - 13 Sempozyumu

Psikanaliz Tartışmaları

"Düşler Düşlemler" konu başlıklı Psikanaliz Tartışmaları, Psikanalizin Türkiye'de kurumsallaşma adımlarının atılışının 25. yılında 5 Ekim 2019 Cumartesi günü, 17:00-20:00 saatlerinde, Cezayir Toplantı Salonu'nda gerçekleşecektir.

Psike İstanbul "Component Society" statüsünü elde etti.

Yaklaşık 16 yıl yıl önce başlamış uzun ve zahmetli ancak aynı oranda hevesli ve heyecanlı bir sürecin ilk büyük hedefine ulaşmış olmanın sevinci ve gururu içinde olduğumuzu meslektaşlarımız ve psikanalize ilgi duyan herkesle paylaşmak istiyoruz.

Sinema Akşamları - Toplu Bakış

Tartışmalardan aklımızda kalanları irdelemek, belki söyleyemediklerimizi söylemek ve yeni dönemin temasını yine hep birlikte belirlemek üzere bu yılki tartışmacıların katılımıyla bir 'Toplu Bakış' oturumu düzenliyoruz. 5 Temmuz Cuma akşamı sizleri de aramızda görmek isteriz.

[başa][önceki]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.