İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
SİNEMA AKŞAMLARI: DOGVILLE

Psike İstanbul Sinema Akşamları altıncı yılında Moda Sahnesi işbirliğiyle devam ediyor. "İyilik-Kötülük” temasıyla ele alacağımız 3. film, yönetmenliğini Lars Von Trier'in yaptığı Dogville (2003).

Psikanaliz: Bir Düşünce, Bir Usta - Donald MELTZER - Bianca LECHAVELIER

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Psikanaliz: Bir Düşünce, Bir Usta etkinliğimiz psikanalizin iki büyük ustasını buluşturuyor. Psikanalizin ustalarından çocuk ve erişkin psikanalisti Donald Meltzer'in psikanalitik kurama özgü katkılarını, kendisi ile çalışma şansına sahip olmuş olan günümüz psikanalizinin önemli isimlerinden Bianca Lechavelier'den dinleyeceğiz.

4. Eğitim ve Psikanaliz Sempozyumu: Okul ve Yaratıcılık

4. Eğitim ve Psikanaliz Sempozyumu, "Okul ve Yaratıcılık",  7 Ocak 2017 Cumartesi günü IELEV Eğitim Kurumları'nda gerçekleşecek.

4. EĞİTİM VE PSİKANALİZ SEMPOZYUMU: ERTELEME

İstanbul'daki hava muhalefeti nedeniyle 7 Ocak 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek 4. Eğitim ve Psikanaliz Sempozyumu iptal edilerek ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih kesinleştiğinde bilgilendirme yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SİNEMA AKŞAMLARI: PAN'IN LABİRENTİ

Psike İstanbul Sinema Akşamları altıncı yılında Moda Sahnesi işbirliğiyle devam ediyor. “İyilik-Kötülük” temasıyla ele alacağımız 2. film, yönetmenliğini Guillermo del Toro'nun yaptığı Pan'ın Labirenti (2006). 

Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.