İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
SİNEMA AKŞAMLARI: LORE

Psike İstanbul Sinema Akşamları altıncı yılında Moda Sahnesi işbirliğiyle devam ediyor. İyilik-Kötülük” temasıyla ele alacağımız yedinci film, yönetmenliğini Cate Shortland’in yaptığı Lore (2012).

Abelard - Tatavla Sahnesi

Psikanalist Ümit Eren Yurtsever'in Selim Can Yalçın'la ortak yazarlarından biri olduğu "Abelard" oyunu Tatavla Sahnesi'nde seyircisini bekliyor.

Bilgi Eğitim'de Psikanaliz Seminerleri Başlıyor...

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Bilgi Eğitim, Psike İstanbul işbirliği ile psikanalizin farklı alanlarda nasıl çalıştığını ve konuların içeriğini nasıl ele alındığını inceleyen Psikanaliz Seminerleri Programı’nı hayata geçiriyor.

4. EĞİTİM VE PSİKANALİZ SEMPOZYUMU: OKUL VE YARATICILIK

Hava koşullarından dolayı ertelenmiş olan "Okul ve Yaratıcılık" konulu 4. Eğitim ve Psikanaliz Sempozyumu 1 Nisan 2017 Cumartesi günü IELEV Eğitim Kurumlarında gerçekleşecektir.

Sinema Akşamları: Look Who's Back

Psike İstanbul Sinema Akşamları altıncı yılında Moda Sahnesi işbirliğiyle devam ediyor. “İyilik-Kötülük” temasıyla ele alacağımız beşinci film, yönetmenliğini David Wnendt'in yaptığı Look Who's Back (Er ist wieder da, 2015).

Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.