İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalize Giriş Seminerleri 2020-2021

Derneğimiz tarafından bu sene on üçüncüsü düzenlenen “Psikanalize Giriş Seminerleri” iki ayrı seviyede yapılmaktadır: “Psikanalize Başlarken” ve “İkinci Adım: Vaka Çalışmaları”. Sigmund Freud’un psikanaliz kuramına giriş ve sonraki bazı kuramcıların katkılarıyla tanışma niteliğindeki Psikanalize Başlarken seminerleri Pazartesi ve Çarşamba Grupları olmak üzere iki grupta yapılmaktadır.

Çevrimiçi Söyleşi: Tekinsizlik, İkizlik, Ev Sahipleri ve Atalar

Çevrimiçi Söyleşi Konuşmacı: Yavuz ERTEN ’Tekinsizlik, İkizlik, Ev Sahipleri, Hayaletler ve Atalar’ 19 Temmuz 2020 Pazar Saat: 18:00 – 19:30

Çevrimiçi Söyleşiler için Önemli Duyuru

Teknik nedenlerle çevrimiçi söyleşiler için ön kayıt gerektiği anlaşılmıştır. Katılım ücretsizdir, psikeistanbul@gmail.com adresine hangi söyleşi için olduğu belirtilerek kayıt talebi gönderilmesi gerekmektedir. Toplantı kapasitesi 100 katılımcıyla sınırlıdır. Etkinlik günü, kaydınız alındıysa, söyleşilerin duyurularını yayınlandığı linke tıklayarak, Zoom linkine ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Söyleşi: Objektifin İçinden Pandemiye Bakış

Çevrimiçi Söyleşi: ’Objektifin İçinden Pandemiye Bakış’ Konuşmacılar: Bekir TUĞCU Şebnem KURTARAN

Psikanalist Yeşim Korkut'un Seminer Metni: Araf’ta Geçen Günlerde Psikanaliz ve Etik Hassasiyet

Psikanalist Yeşim Korkut'un “Çevrimiçi Mini Konferanslar” programı dâhilinde 27 Mayıs 2020 tarihinde Psike İstanbul dernek üye ve adaylarına verilen konferansında sunduğu, Araf’ta Geçen Günlerde Psikanaliz ve Etik Hassasiyet başlıklı seminer metnine ulaşmak için tıklayınız.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.