İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalistlerle Çocuk ve Ergen Söyleşileri

Yapı Kredi Kültür Sanat'ta anne babaların, eğitimcilerin ve ruh sağlığı alanında çalışanların çok ilgisini çekecek bir söyleşi dizisi başlıyor. Çocuk ve ergen psikanalizinin temel konularını tartışmayı amaçlayan dizi, bu alandaki psikanalitik bilgiyi ilgili kişi ve kurumlara ulaştırmayı ve onlarla birlikte bir düşünme alanı yaratmayı amaçlıyor. 

GÜN VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ: PSİKANALİSTLERLE ÇOCUK VE ERGEN SÖYLEŞİLERİ

"Psikanalistlerle Çocuk ve Ergen Söyleşileri"nin gün ve saatleri, Cumartesi günleri Galatasaray meydanındaki güvenlik önlemleri nedeniyle Pazar günleri 18:00 olarak değiştirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Psikanalizin Dili Dergisi

Psikanalizin Dili elektronik dergisinin ilk sayısı “Eros // X Thanatos” dosya temasıyla yayımlandı! Dergiyi http://psikanalizindili.com linki üzerinden takip edebilirsiniz.

Sinema Akşamları: Hırvat Anayasası

“Göğe Bakalım” temasıyla ele alacağımız sekizinci film, yönetmenliğini Rajko Grlic’in yaptığı Hırvat Anayasası (Ustav Republike Hrvatske, 2016).

Konferans: KADIN / Analiz Korkusu

2 Haziran Cumartesi günü Britanyalı psikanalist Jan Abram tarafından derneğimizin lokalinde "KADIN/Analiz Korkusu: Arzu, Çocukluk Cinselliği ve Ruhsal Anlamda Hayatta Kalma Üzerine Düşünceler" başlıklı bir konferans verilecektir.

[başa][önceki]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.