İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalize Giriş Seminerleri - Çarşamba Grubu Kayıtları Dolmuştur.

Psikanalize Giriş Seminerleri'nin Çarşamba Grubu kontenjanı da adolmuştur. 2021-2022 döneminde tüm Psikanalize Giriş Seminerleri grupları için (Pazartesi, Çarşamba, Vaka Çalışmaları) kayıtlar kapanmıştır.

Psikanalize Giriş Seminerleri - Pazartesi Grubu Kontenjanı Dolmuştur.

Psikanalize Giriş Seminerleri'nin Pazartesi Grubu kontenjanı dolmuştur. 2021-2022 döneminde bu grup için yeni kayıt alınmayacaktır.

Psikanalize Giriş Seminerleri - Vaka Çalışmaları Kontenjanı Dolmuştur.

Psikanalize Giriş Seminerleri'nin 2. adımını oluşturan Vaka Çalışmaları'nın kontenjanı dolmuştur. Vaka Çalışmaları için 2021-2022 eğitim döneminde yeni kayıt alınmayacaktır.

Psikanalist Melis Tanık COWAP Avrupa Temsilci Üyesi Seçildi

Derneğimiz Eğitim Analistlerinden Melis Tanık, derneğimiz adına farklı çalışmalarla katkıda bulunduğu IPA -COWAP Komitesinde (Committee on Woman and Psychoanalysis) COWAP Avrupa Temsilci Üyesi olmuştur.

Güncel Üzerine Psikanalitik Notlar-1

Bir yılı aşkın bir zamandır üstümüze aniden bir kara sis gibi çöken pandeminin içinde yaşamaya çalışıyoruz. Önce panikledik, donakaldık, endişeden önümüzü göremedik. İlk tepkimiz hayatta kalmaya çalışmak oldu. Kültürün, insanın “tekinsiz” hallerinin bastırılması çok güç hale geldi.

Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.