İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalitik Bakışlar 15: Yalnızlık (2021)

Oruç Aruoba’ nın dediği gibi; “Yalnızlık idman gerektirir.” Hepimiz bu süreçte tek başımıza yaptığımız egzersizleri paylaşmak ve psikanalitik açıdan birlikte düşünmek için sizleri 11-12 Aralık 2021’de Psikanalitik Bakışlar 15 çevrimiçi sempozyumumuza bekliyoruz.

IPSO-Psike Istanbul: Rudi Vermote - Transference & Countertransference From a Bionian Perspective

Rudi Vermote is a training and supervising analyst of Belgium Psychoanalytical Society and a full member of the IPA. He is associate professor at the University of Leuven and head of Psychoanalytic Psychotherapy Department. He also works as a psychoanalyst in private practice.

Psikanaliz Tartışmaları 2021 - Çevremiz ve Biz

Geçtiğimiz üç yıldır büyük ilgi gören Psikanaliz Tartışmaları etkinliğimiz bu sene 27 Kasım'da çevrimiçi olarak gerçekleşecek ve konusu, "Çevremiz ve Biz" olacak.

Psikanalize Giriş Seminerleri 2021-2022

Derneğimiz tarafından bu sene on dördüncüsü düzenlenen “Psikanalize Giriş Seminerleri” iki ayrı seviyede yapılmaktadır: “Psikanalize Başlarken” ve “İkinci Adım: Vaka Çalışmaları”.

6. Üniversite Öğrencileri İçin Avrupa Psikanalitik Konferansı

Bu yıl Avrupa Psikanaliz Federasyonu, öğrenciler ve nispeten yeni mezun profesyoneller için 6. "Beden" temalı psikanaliz konferansını düzenleyecek. Etkinlik detayları için tıklayınız.

1 - 2 - 3 - 4 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.