İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalitik Bakışlar 13: Yıkıcılık ve Ölüm Dürtüsü

Bu yıl 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde 13.sü düzenlenecek olan Psikanalitik Bakışlar Sempozyumu'nun teması "Yıkıcılık ve Ölüm Dürtüsü".

Psikanaltik Bakışlar Sempozyumu - 13

Psike İstanbul'un BÜPAM ile 7-8 Aralık tarihinde ortaklaşa düzenlediği ve teması ''Yıkıcılık ve Ölüm Dürtüsü'' olan Psikanalitik Bakışlar - 13 Sempozyumu

Sinema Akşamları: Sevgisiz

Psike İstanbul'un Moda Sahnesi işbirliğiyle düzenlediği ve teması "Kökler" olan 2019-2020 Sinema Akşamları'nın ikinci oturumu 29 Kasım 2019 Cuma günü saat 20:00' de Moda Sahnesi’nde gerçekleştirilecektir. Bu oturumda yönetmenliğini Andrey Zvyagintsev’in yaptığı Sevgisiz (Loveless, 2017 ) filmi seyredilecek, ardından film, Psike İstanbul üyesi psikiyatr, psikanalist adayı Nesli Keskinöz Bilen tarafından değerlendirilecek ve izleyenlerle birlikte tartışılacaktır.

Sinema Akşamları 2019-2020 - Kökler

Psike İstanbul ve Moda Sahnesi işbirliğiyle sunulan Sinema Akşamları ayda bir Cuma akşamları yapılıyor. Film gösterimi sonrası Psike İstanbul üyesi psikanalistler ve psikanalist adayları, yönetmenler, oyuncular, alanlarının uzmanları ve izleyenlerin etkin katılımıyla seyredilen filmi psikanalitik yorumla ele alıyor. 

COWAP Konferansı

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kadınlar ve Psikanaliz Komitesi (COWAP) Konferansı- 19 - 20 Ekim 2019 KADINLAR KADINLARI ANALİZ EDİYOR Yapı Kredi Kültür Sanat, Beyoğlu/İstanbul

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - [sonraki][sona]
Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.