İstanbul Psikanaliz Eğitim Derneği
Dil Seçeneği , EN İngilizce | TR Türkçe
"Sözcükler ve büyü başlangıçta birbirlerinin tıpatıp aynısıydılar ve günümüzde bile sözcükler büyülü güçlerinin çoğunu koruyorlar."

'Sigmund Freud, 'Psikanalize Giriş Seminerleri'

<< Geri
Freud

Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) Kongresi, 1911 Weimer

Bizi Takip Edin
Psikanalize Giriş Seminerleri 2021-2022

Derneğimiz tarafından bu sene on dördüncüsü düzenlenen “Psikanalize Giriş Seminerleri” iki ayrı seviyede yapılmaktadır: “Psikanalize Başlarken” ve “İkinci Adım: Vaka Çalışmaları”.

6. Üniversite Öğrencileri İçin Avrupa Psikanalitik Konferansı

Bu yıl Avrupa Psikanaliz Federasyonu, öğrenciler ve nispeten yeni mezun profesyoneller için 6. "Beden" temalı psikanaliz konferansını düzenleyecek. Etkinlik detayları için tıklayınız.

Psikanalize Giriş Seminerleri - Çarşamba Grubu Kayıtları Dolmuştur.

Psikanalize Giriş Seminerleri'nin Çarşamba Grubu kontenjanı da adolmuştur. 2021-2022 döneminde tüm Psikanalize Giriş Seminerleri grupları için (Pazartesi, Çarşamba, Vaka Çalışmaları) kayıtlar kapanmıştır.

Psikanalize Giriş Seminerleri - Pazartesi Grubu Kontenjanı Dolmuştur.

Psikanalize Giriş Seminerleri'nin Pazartesi Grubu kontenjanı dolmuştur. 2021-2022 döneminde bu grup için yeni kayıt alınmayacaktır.

Psikanalize Giriş Seminerleri - Vaka Çalışmaları Kontenjanı Dolmuştur.

Psikanalize Giriş Seminerleri'nin 2. adımını oluşturan Vaka Çalışmaları'nın kontenjanı dolmuştur. Vaka Çalışmaları için 2021-2022 eğitim döneminde yeni kayıt alınmayacaktır.

Psike İstanbul © 2015. Tüm Hakları Saklıdır
Bu site © XYZEskimo Web Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.